ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
ETKİNLİKLER
Azerbaycan Cumhuriyetinin Kuruluşunun 95.yıldönümü Kutlaması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 26-28 Mayıs 2013 tarihlerinde Azerbaycan Cumhuriyetinin Kuruluşunun 95.yıldönümü nedeniyle bir dizi etkinlikler gerçekleştiriyoruz.
6.Uluslararası Öğrenci Buluşması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde tarihlerinde yapılacak olan 6.Uluslararası Öğrenci buluşmasında Azerbaycanımızı tanıtıyoruz!
"Bir Millet İki Devlet" Resim Sergisi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 23 - 24 Mart 2013 tarihlerinde Novruz Bayramı nedeniyle ESPARK AVM'de resim sergisi düzenlenecekdir.
1. Geleneksel Bilgi Yarışması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Azerbaycanlı Öğrencilerimizin katılacağı 1. Geleneksel Bilgi Yarışması yapılacaktır.
Eskişehir'de Hocalı Soykırımı Etkinlikleri
Eskişehirin halkına Hocalı Soykırımını anlatmak ve kanayan yaramız olan Hocalı Soykırımını devamlı gündemde tutmak için Eskişehir'de Hocalı Soykırımı için bir dizi etkinlikler yapılacaktır.
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 20 Ocak 1990 senesinde Bakü'de Sovyet Ordusu tarafından katledilmiş şehitlerimizin anısına ve belirsiz şekilde vefat eden Azerbaycan Ordusunun askeri Ceyhun Qubadov için Mevlid'i Şerif okutuyoruz. 
2. Olağan Genel Kurul ve Kahvaltı Toplantısı

30 Aralık 2012 tarihinde Oda Restoranda ilk önce Dünya Azerbaycanlılar Hemreylik Günü nedeniyle bir kahvaltı yapılacak. Kahvaltı sonrası Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği 2. Olağan Genel Kurulu üyelerimizin katılımıyla yapılacaktır.

Milli Hükumet ve Güney Azerbaycan'ın Siyasi Gelişmesindeki Yeri
Güney Azerbaycan'da 1945-1946 senesinde Seyid Cefer Pişeveri önderliğinde kurulmuş olan Milli Hükumet dönemini ve Güney Azerbaycan'ın Siyasi Gelişimindeki önemi konuşulacak. Konuşmacı Ortadoğu Uzmanı Sayın Arif Keskin olacak. Bu yolda gücümüze güc katmak isteyen herkesi konferansımızda görmekten onur duyarız...
KURBAN BAYRAMI MESAJI
"Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yönetim Kurulu adından tüm İslam aleminin ve siz değerli dernek üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar, dualarınızın kabul ve kestiğiniz kurbanların hayırlara vesile olmasını dileriz."
Tanışma Toplantısı ve Kokteyl!
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Lokalinde (Bahçelievler mahallesi, Şimşek sokak, No:2/B) adresinde 30 Eylül Pazar günü Saat 16:00'da Tanışma Toplantısı yapılacaktır.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | [6] | 7 | 8 |
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği