ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
ETKİNLİKLER
Hocalı Soykırımı Anma Etkinlikleri

 22 ve 23 Şubat tarihlerinde Eskişehir'de Hocalı Soykırımı Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından yapılacak olan bir dizi etkinliklerle anılacak. 

Mehmed Emin Resulzade ve Azadlık Mücadelesi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından Azerbaycan Demokratik Cumhuriyetinin kurucusu Mehmed Emin Resulzade'nin 130. yıldönümü ve bağımsızlığa kavuşmanın en önemli tarihi olayı 20 Yanvar gecesinin 24. yıldönümü nedeniyle Panel düzenlenecektir.
Hemreylik Günü Kutlaması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 29 Aralık Pazar günü Hemreylik Günü kutlama programı yapılacaktır.
2013 - Türk Dünyası Gençleri Futbol Turnuvası
Eskişehir Türk Ocağı desteği ve Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği işbirliğiyle Eskişehir'de öğrenim gören Türk Dünyası gençleri arasında Futbol Turnuvası başlamıştır.
Satranç Turnuvası ve Anma Gecesi
Haydar Aliyev Vakfı Türkiye temsilciliği ve Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği işbirliğiyle 7-8 Aralık tarihlerinde 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Eskişehir'de Vefatının 10.yılında dahi siyasetçi, Ulu Önder Haydar Aliyev anısına satranç turnuvası ve anma gecesi yapılacaktır.
Panel - "Prof. Dr. Muhammed Taki Zehtabi hayat ve yaratıcılığı"
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Güney Azerbaycan'da kabul edilen "Prof. Dr. Muhammed Taki Zehtabi" yılı nedeniyle düzenleyeceğimiz Panele Dernek üyelerimiz ve Eskişehir halkı davetlidir. 
Kurban Bayramı Bayramlaşması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm değerli üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar ve Kurban Bayramı Bayramlaşma yemeğine davet ediyoruz.
Öğrenci Buluşma ve Tanışma Toplantısı
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Eskişehir'de öğrenim gören öğrencilerimizi yakından tanımak için buluşma ve tanışma toplantısı yapıyoruz.
Azerbaycan Cumhuriyetinin Kuruluşunun 95.yıldönümü Kutlaması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 26-28 Mayıs 2013 tarihlerinde Azerbaycan Cumhuriyetinin Kuruluşunun 95.yıldönümü nedeniyle bir dizi etkinlikler gerçekleştiriyoruz.
6.Uluslararası Öğrenci Buluşması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde tarihlerinde yapılacak olan 6.Uluslararası Öğrenci buluşmasında Azerbaycanımızı tanıtıyoruz!

| 1 | 2 | 3 | 4 | [5] | 6 | 7 | 8 |
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği