ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
ETKİNLİKLER
Tanışma Toplantısı
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Eskişehir'de öğrenim gören Azerbaycanlı öğrencilerle tanışma toplantısında buluşuyoruz.
Kurban Bayramı Bayramlaşması

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm değerli üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar ve Kurban Bayramı Bayramlaşma yemeğine davet ediyoruz.

Azerbaycan Tanıtımı ve İmza Günü
8. Uluslararası Öğrenci Buluşmasında Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından 9-10 Mayıs tarihlerinde Azerbaycan Tanıtımı ve Yazar Ali Ekinciel'in katılımıyla "KARABAĞ GÜNCESİ" kitabının İmza Gününü yapılacaktır. 
Cumhuriyet Bayramı ve Mezuniyet

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak "Azerbaycan Cumhuriyetinin 97. Yıldönümü ve Azerbaycanlı Öğrencilerimizin Mezuniyeti" nedeniyle düzenleyeceğimiz Yemekli Gece'ye  tüm soydaşlarımız, gönül dostlarımız ve Eskişehir halkı davetlidir.


Azerbaycan Şiirinde Azadlık Motifleri
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği  ve Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Uygulamaları ve Araştırma Merkezi İşbirliğinde "Azerbaycan Şiirinde Azadlık (Özgürlük) Motifleri" konulu Konferans yapılacaktır.
"ADALET" Tiyatro Gösterisi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Turan Tiyatro Topluluğu tarafından "Adalet" isimli tiyatro oyunu gösterimi yapılacaktır.
Hocalı Soykırımı Anma Etkinlikleri

Eskişehir'de 21-27 Şubat tarihleri arasında Hocalı Soykırımının 23. Yıldönümü nedeniyle Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği ve bir çok Sivil Toplum Kuruluşları tarafından bir dizi etkinlikler yapılacak. 


20 Ocak Faciesi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak yapacağımız "Azerbaycan'da Bağımsızlık Hareketi ve Kanlı Yanvar (Ocak) Gecesi" konulu Konferansa tüm soydaşlarımız, gönül dostlarımız ve Eskişehir halkı davetlidir.
Varlığımızın ve Kimliğimizin Korunmasında İran'daki Türk Basınının 200 Yılı
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak yapacağımız "Varlığımızın ve Kimliğimizin Korunmasında İran'daki Türk Basınının 200 Yılı" konulu Konferans ve Kitap Tanıtımına tüm gönül dostları ve Eskişehir halkı davetlidir.
Kurban Bayramı Bayramlaşması

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm değerli üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar ve Kurban Bayramı Bayramlaşma yemeğine davet ediyoruz.


| 1 | 2 | 3 | [4] | 5 | 6 | 7 | 8 |
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği