ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
ETKİNLİKLER
"ADALET" Tiyatro Gösterisi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Turan Tiyatro Topluluğu tarafından "Adalet" isimli tiyatro oyunu gösterimi yapılacaktır.
Hocalı Soykırımı Anma Etkinlikleri

Eskişehir'de 21-27 Şubat tarihleri arasında Hocalı Soykırımının 23. Yıldönümü nedeniyle Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği ve bir çok Sivil Toplum Kuruluşları tarafından bir dizi etkinlikler yapılacak. 


20 Ocak Faciesi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak yapacağımız "Azerbaycan'da Bağımsızlık Hareketi ve Kanlı Yanvar (Ocak) Gecesi" konulu Konferansa tüm soydaşlarımız, gönül dostlarımız ve Eskişehir halkı davetlidir.
Varlığımızın ve Kimliğimizin Korunmasında İran'daki Türk Basınının 200 Yılı
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak yapacağımız "Varlığımızın ve Kimliğimizin Korunmasında İran'daki Türk Basınının 200 Yılı" konulu Konferans ve Kitap Tanıtımına tüm gönül dostları ve Eskişehir halkı davetlidir.
Kurban Bayramı Bayramlaşması

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm değerli üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar ve Kurban Bayramı Bayramlaşma yemeğine davet ediyoruz.


Azerbaycan Cumhuriyeti 96 Yaşında
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Azerbaycan Demokratik Cumhuriyetinin 96. yıldönümü nedeniyle etkinlikler yapıyoruz.
2. Geleneksel Bilgi Yarışması
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından 03 Mayıs tarihinde Azerbaycanlı Öğrencilerimizin katılacağı 2. Geleneksel Bilgi Yarışması yapılacaktır.
Panel - "Bağımsızlık Aşığı Üç Azerbaycanlı"
Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Bölümüyle ortaklaşa düzenleyeceğimiz "Bağımsızlık Aşığı Üç Azerbaycanlı - Bahtiyar VAHABZADE, Halil Rza ULUTÜRK, Memmed ARAZ" konulu panelimize tüm gönül dostlarımız davetlidir. 
Konferans - Genceli Nizami
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından Anadolu Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanlığıyla işbirliği içerisinde "Genceli Nizami" Konferansı yapılacaktır. 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Panel ve Müzik gecesi düzenlenecektir.

| 1 | 2 | 3 | [4] | 5 | 6 | 7 | 8 |
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği