ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
ETKİNLİKLER
"Ahıskalı Ömer Faik Numanzade - Hayatı ve Çalışmaları"
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği ve Ahıska Gençler Birliği işbirliğiyle 01 Nisan 2016 tarihinde "Ahıskalı Ömer Faik Numanzade - Hayatı ve Çalışmaları" konulu Konferans düzenlenecektir.
NOVRUZ ŞÖLENİ
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 20 Mart Pazar günü Anadolu Üniversite'sinde Türk Dünyasının Bayramı olan Novruz Bayramını kutlama şöleni yapacağız.
"HOCALI SOYKIRIMI" ve KARABAĞ Meselesi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak düzenleyeceğimiz "HOCALI SOYKIRIMI" ve Karabağ Meselesi konulu konferansımıza tüm Eskişehir Halkı ve Gönül Dostlarımız davetlidir. Azerbaycan Parlamentosu Milletvekili Ganire hanım Paşayeva'nın konuşmacı olarak katılacağı konferans öncesi saat 18:00'de "Karabağ Hekayeleri" kitabı imza günü yapılacaktır.
"KANLI OCAK" Filim Gösterimi
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak 20 Ocak 1990 yılı Azerbaycan'ın Bağımsızlığı için canlarını feda eden Şehitlerimizi anma programında, Vahid Mustafayev'in Yönetmenliğini yaptığı "Kanlı Ocak" Filminin gösterimini yapacağız.
Azerbaycan Gençlik Kurultayı
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından İNDEX işbirliğiyle Türkiye'de Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrenimi gören Azerbaycanlı Gençlerin yazacakları makaleyle katılacakları bir kurultay gerçekleşecektir.
KONSER - "Tebriz'den Bakü'ye..."
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak düzenleyeceğimiz "Tebriz'den - Bakü'ye..." Güney Azerbaycan Gecesi KONSERİNE tüm Eskişehir halkı ve Dernek üyelerimiz davetlidir. 
PANEL - "Karabağ ve Azerbaycan'ın Tarihi Toprakları"
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Bakü'de faaliyet gösteren kardeş Derneğimiz, Savaş Gazisi Kadınları Sosyal Yardımlaşma İçtimai Birliğiyle ortaklaşa düzenlediğimiz PANELE tüm Eskişehir halkı ve Dernek üyelerimiz davetlidir. 
Tanışma Toplantısı
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak Eskişehir'de öğrenim gören Azerbaycanlı öğrencilerle tanışma toplantısında buluşuyoruz.
Kurban Bayramı Bayramlaşması

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm değerli üyelerimizin Kurban Bayramını kutlar ve Kurban Bayramı Bayramlaşma yemeğine davet ediyoruz.

Azerbaycan Tanıtımı ve İmza Günü
8. Uluslararası Öğrenci Buluşmasında Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından 9-10 Mayıs tarihlerinde Azerbaycan Tanıtımı ve Yazar Ali Ekinciel'in katılımıyla "KARABAĞ GÜNCESİ" kitabının İmza Gününü yapılacaktır. 

| 1 | 2 | [3] | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği