ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
ETKİNLİKLER
KONFERANS - "21 Azer ve Güney Azerbaycan'ın Bugünü"
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından düzenlenen, 1945-1946 yıllarında Güney Azerbaycan'da kurulmuş olan Azerbaycan Fırka Demokratik Cumhuriyetinin ve Güney Azerbaycan Türklüğünün konuşulacağı "21 Azer ve Güney Azerbaycan'ın Bugünü" konulu konferansımız Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezinde yapılacaktır. 
KONFERANS - "Atatürk ve Azerbaycan"
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak düzenleyeceğimiz "Büyük Türk Atatürk ve Azerbaycan" konulu konferansımız büyük Önder Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde Anadolu Üniversitesinde yapılacaktır. 


KONSER - Azerbaycan Toyu

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği olarak düzenleyeceğimiz "Azerbaycan Toyu" KONSERİNE tüm Eskişehir halkı, Azerbaycan Sevdalısı dostlarımız ve Dernek üyelerimiz davetlidir. 


CUMHURİYET BAYRAMI - 99. YIL
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği ve İNDEX işbirliğiyle Azerbaycan Demokratik Cumhuriyetinin Kuruluşunun 99. yılı nedeniyle "Cumhuriyet Bayramı Programı" düzenlenecektir.


TİYATRO - "Medeniyetin Çocukları"
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yırtık Perde Tiyatro Topluluğu tarafından, 3 Mayıs 2017 tarihinde "Medeniyetin Çocukları" isimli tiyatro oyunu sahnelenecektir.


Asrın Şehitlerini Anma Konseri
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Gönüllüler Korosu tarafından, Çanakkale Türkülerinin yer alacağı "Asrın Şehitlerini Anma Konseri" düzenlenecektir.
Tigranizm Hocalı'da

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından Hocalı Soykırımının 25. yıldönümünde Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Yerleşkesinde "Tigranizm HOCALI'DA" isimli söyleşi ve kitap imza günü düzenlenecektir. 


Şiir ve Ağıtlarda HOCALI

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından Hocalı Soykırımının 25. yıldönümünde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezinde "Şiir ve Ağıtlarda HOCALI" isimli etkinlik düzenlenecektir. 

Haydar ALİYEV Anısına...

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği ve İNDEX işbirliğiyle 10-11 tarihlerinde Ümummilli Lider Haydar Aliyev anısına Türkiye'de Öğrenim gören Azerbaycanlı Öğrenciler arası Satranç Turnuvası ve anma gecesi düzenlenecektir. 

KARABAĞ - İşgal Edilmiş Medeniyyet

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği tarafından 16 Kasım 2016 tarihinde "KARABAĞ - İşgal Edilmiş Medeniyet" konulu konferans düzenlenecektir.


| 1 | [2] | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği