ÜYE GİRİŞİ
epostaşifre
üye olmak için tıklayın

ANLAŞMALI KURUMLAR
Nezaket Ziyaretleri

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Başkanı Uzm. Ecz. Cavid Aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından 8 mart 2017 tarihinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği yetkilileri ilk önce Eskişehir'de yeni göreve başlayan Vali Yardımcısı Sayın Aslan Avşar Bey'i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında derneğin kuruluş amacı ve Eskişehir'de Azerbaycan kültürünü ve tarihini tanıtmak için yapılan ve bu yıl içinde planlanan faaliyetlerden bahsedildi. Nisan ayında Azerbaycan tanıtımı festivali için yapılması düşünülen stant çalışmaları konusu görüşüldü. Vali yardımcısı tarafından Azerbaycan kültürü ve edebiyatına ait yapılması gereken çalışmaların önemi vurgulandı. Ziyaret sonunda Dernek yöneticileri Vali Yardımcısı Aslan Avşar Bey'e ziyaretin anısına Dernek tabağı hediye edildi.
Daha sonra Eskişehir Türk Dünyası Vakfı müdürlüğüne atanan Sayın Adnan Tekşen Bey ziyaret edildi. Ziyarette Eskişehir'de Türk Dünyası Vakfıyla birlikte Eskişehir'de yapılabilecek işbirliğine değinildi ve etkinlik programından bahsedildi. Ziyaretin sonunda Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Başkanı Cavid Aydın Türk Dünyası Vakfı Müdürüne günün anısına Azerbaycan Muğam'ını anlatan hediye takdim edildi. 

ekleme tarihi : 08 / 03 / 2017

diğer fotoğraflar
Copyright © 2010 - 2013 Tüm hakları saklıdır. Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği